Technik dokumentaristiky pre telekomunikácie s par. 22 (východ Slovenska)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
740€ základná mzda + 23% variabilná zložka (možnosť zárobku 740-890€)

Popis práce

Hľadáme technikov s par. 22 v rámci celého Slovenska.
Miesto výkonu práce podľa svojej preferencie alebo bydliska.
Možnosť práce na týždňovky.

Náplň práce:
- kontrolovanie stavieb pred preberacím konaním a zúčastňovanie sa na preberaní stavieb
- zapracovávanie nových stavieb do elektronického systému
- vedenie evidencie schématických, polohopisných plánov, tvárnicových tratí, poskytovanie a archivovanie projektovej dokumentácie
- zakresľovanie vybudovaných káblových a vzdušných sietí
- aktualizovanie a obnovovanie poškodenej dokumentácie, dát o sieti, službách a zariadeniach
- vykonávanie evidencie počtu a dimenzií káblov podľa objektov
- vykonávanie kontroly digitálneho tvaru a obsahu preberanej technickej dokumentácie
- vykonávanie vytyčovacích prác optických a metalických káblov v teréne

Ponúkame

- stravné poskytnuté aj počas dovolenky a PN
- 4 dni voľna navyše (nad rámec dovolenky)
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby u zamestnávateľa (mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- ako pracovný nástroj: notebook a mobilny telefón hradený zamestnávateľom
- príspevok na ubytovanie do výšky 150€

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie - technické alebo telekomunikačné zameranie je výhodou
- vyhláška 508/2009 - par. 22 samostatný elektrotechnik
- minimálne 3 ročná prax v oblasti telekomunikácií
- základná znalosť anglického jazyka - čítanie
- dobrá znalosť MS Office a Outlook

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3618055  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740€ základná mzda + 23% variabilná zložka (možnosť zárobku 740-890€)