Skladník s VZV v sklade s elektronikou pri Galante. Doprava z okolia a ubytovanie je zabezpečené zdarma.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,49€ + výkonnostný bonus a príplatky

Popis práce

Práca na pozícii skladníka a vysokozdvižným vozíkom v logistickom centre v Gáni pri Galante
- zakladanie tovaru s VZV
- nakládka a vykládka s VZV
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce v sklade a upratovacie práce

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer na pracovnú zmluvu
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- možnosť získania výkonnostného bonusu
- doprava zo širokého okolia zadarmo
- zabezpečené ubytovanie zadarmo
- koordinátor na každom nástupe
- stravné lístky zdarma za každú odpracovanú zmenu

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- oprávnenie na VZV - A, C, D, W1
- prax v práci s vysokozdvižným vozíkom min. 2 roky
- ak nemáte platné oprávnenie na VZV, ale máte prax vieme Vám zabezpečiť preškolenie
- zdravotná spôsobilosť na prácu
- výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- podmienka zúčastniť sa osobného pohovoru

Budú uprednostnení uchádzači s praxou na VZV.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3601915  Dátum zverejnenia: 16.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,49€ + výkonnostný bonus a príplatky