Práca pri ktorej sa mnoho naučíš! Brigáduj v lete a prípadne pokračuj na TPP. Vyrábame súčiastky do výťahov. Doprava zo smeru Galanta je zadarmo.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,00€/hod + stravné lístky = za celý mesiac spolu až 700 EUR
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá ručná práca montéra/ / egyszerű kézi szerelőmunka
- ukážeme ti ako na to/ pályakezdő számára is alkalmas munka, betanítjuk
- podieľaj sa na výrobe výťahov či pohyblivých schodov/ ismerd meg, hogy készülnek a liftek és mozgólépcsők

- netreba žiadnu prax, vhodná práca aj pre absolventa/ pályakezdő számára is alkalmas munka
- všetko ťa naučíme / mindenre betanítunk
- stravné lístky/ ebédjegyek minden ledolgozott napra
- doprava je zabezpečená zo smeru : Galanta-Sládkovičovo-Košúty-Čierny Brod-Mostová-Vozokany-Tomášikovo-Jahodná-Dunajský Klátov-Veľké Dvorníky-Dunajská Streda
- az utazás biztosítva van a következő irányból : Galánta-Diószeg-Kosút-Vízkelet-Hiaskürt-Vezekény-Tallós-Eperjes-Dunatőkés-Nagyudvarnok-Dunaszerdahely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Firma zabezpečuje servis a predaj osobných a nákladných výťahov, eskalátorov a pohyblivých chodníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- záujem naučiť sa niečo nové/ érdekeltség valami újat tanulni
- práca vhodnejšia pre mužov / férfiak számára alkalmas munka

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Keď máte záujem, kľudne nás prezvoňte, my Vás zavoláme späť. V prípade, že by ste sa mali záujem osobne stretnúť zastavte sa na našej pobočke v Galante alebo v Dunajskej Strede:
Ha érdekli az ajánlat, elég ha megcsörget minket, mi visszahívjuk. Ha személyesen szeretne érdeklődni, nemrég nyílt irodánk Dunaszerdahelyen, örömmel várjuk jelentkezését. A címünk:

Adresy:

Index Nosluš s.r.o. Index Nosluš s.r.o.
Zoltána Kodálya 787/6 Alžbetínske námestie 1194/1
Galanta 924 01 Dunajská Streda 929 01

Z.Kodálya 787/6
924 01 Galanta
ID: 3444834   Dátum zverejnenia: 10.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,00€/hod + stravné lístky = za celý mesiac spolu až 700 EUR