Vedúci predajne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000,-€ brutto + variabilná zložka mzdy + ročné odmeny
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci predajne sa hľadá pre mesto Krupina
· zodpovednosť za chod a riadenie zverenej predajne
· výber, vedenie a motivácia zamestnancov
· dosahovanie plánovaných hospodárskych ukazovateľov
· objednávky a prezentácia tovaru, riešenie reklamácii
· práce na predajnej ploche

· nadnárodná retailová spoločnosť
· zaujímavé finančné aj nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre medzinárodnú retailovu spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Word - základy

· prax v maloobchodnom predaji min. 3 roky podmienkou
· skúsenosti s vedením tímu podmienkou
· orientácia na zákazníka, príjemné a ústretové vystupovanie
· vodcovské schopnosti a obchodnícke myslenie
· zodpovednosť a aktívny prístup k práci
· odolnosť voči stresu, empatia, schopnosť motivácie
· tímovosť, ochota učiť sa a spolupracovať
· flexibilita
· organizačné zručnosti
· zdravotná spôsobilosť
· bezúhonnosť

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prešovská 38
82102 Bratislava
ID: 3444758   Dátum zverejnenia: 10.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000,-€ brutto + variabilná zložka mzdy + ročné odmeny