Brigáda v admistratíve 4,- eur/hod v hrubom v P.Bystrici. Práca na 8 hodín denne 5 dní v týždni do 30.9.2018.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 1.7.2018
Mzdové podmienky (brutto)
4,- eur/hod v hrubom

Popis práce

- miesto výkonu práce Považská Bystrica. Brigáda od 1.7.2018 - 30.9.2018 možno aj dlhšie
- práca na 8 hodín denne 5 dní v týždni
- pracovná doba od 08:00-16:00 hod
- náplň práce : lepenie čiarových kódov na dokumentáciu, skenovanie a indexácia dokumentácie, kontrola dokumentácie, administratívna
podpora, práca so systémami spoločnosti

- brigáda od 1.7.2018 - 30.9.2018 možno aj dlhšie

Ponúkame

- stabilná brigáda minimálne na 3 mesiace
- možnosť pracovať 8 hodín denne 5 dní v týždni

Požadujeme

- flexibilita, zodpovednosť
- spoľahlivosť
- znalosť PC
- základy Excel,World

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3429884  Dátum zverejnenia: 24.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,- eur/hod v hrubom