Skladník vo výrobe bezpečnostných dverí. Víkendy voľné, práca na jednu zmenu!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
550€ + osobne ohodnotenie 45€ + prémie do výšky 30%
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie skladových aktivít a operácií
- nákup, vstupná kontrola, príjem, uloženie tovaru, výdaj, vedenie evidencie skladového hospodárstva v informačnom systéme
- fyzické chystanie materiálu a príprava tovaru (náročná manuálna práca)
- inventúry skladov, sledovanie zásob
- aktívna spolupráca s oddeleniami spoločnosti

- pracovná doba od 06.00h do 15.00h

- práca na jednu zmenu!
- príspevok na dovolenku
- stravovanie v závodnej jedálni
- kariérny a osobnostný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je slovenským výrobcom bezpečnostných dverí a zaoberá sa tiež ich montážou a servisom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- fyzická zdatnosť (manuálna práca)
- neustále zlepšovanie sa a progres
- osobný rozvoj
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a precíznosť
- zmysel pre detail
- Register trestov bez záznamu
- bez dopravy a ubytovania

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bernoláková 1A
90101 Malacky
ID: 3420303   Dátum zverejnenia: 14.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550€ + osobne ohodnotenie 45€ + prémie do výšky 30%