Montér-zámočník vo výrobe na 2 zmeny!Szerelőket keresünk gyártásba 2 műszakra!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
745€ + priemerná výška príplatkov a bonusov 250
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž eskalátorov, resp. pohyblivých chodníkov / mozgólépcsők szerelése
- čítanie technických výkresov / technikai rajzok olvasása
- ručné opracúvanie strojných súčastí pilovaním, brúsením a vŕtaním / kézi megmunkalás csiszolással,fúrással stb.
- na prácu budete postupne zaučený / a munkára be lesz tanítva

- strava zadarmo! (v prípade nadčasu stravný lístok v hodnote 3,38€ bez zrážok!) / az étkezés ingyenes (túlóra esetén ebédjegy jár)
- stabilná firma s dlhoročnými skúsenosťami / sok éves tapasztalattal rendelkező cég
- práca na trvalý pracovný pomer - na pracovnú zmluvu / hosszútávú munka - munkaszerződésre
- práca na 2 zmeny / 2 műszakos munka
- ročný bonus / éves bonuszok
- mesačný príspevok na pranie
- možnosť prestupu do kmeňového stavu klienta / lehetséges átlépés a cég alá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná firma, ktorá je svetovou jednotkou v predaji eskalátorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Náš klient so sídlom v Dunajskej Strede hľadá pracovníkov, ktorí majú viacročné skúsenosti vo výrobe alebo v strojárstve a sú vyučení v odbore. Hľadáme pracovníkov s vážnym záujmom o dlhodobú spoluprácu a s chuťou pracovať.
Dunaszerdahelyi székhelyű cég keres munkaerőt több éves tapaszlattal szerelői vagy gyártási munka területén, avagy hasonló szakmában szerzett végzettséggel. Olyan munkásokat keresünk, akik komoly érdeklődést mutatnak hosszútávú együttműködés iránt és van kedvük dolgozni is.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Keď máte záujem, kľudne nás prezvoňte, my Vás zavoláme späť. V prípade, že by ste sa mali záujem osobne stretnúť, máme už kanceláriu v Dunajskej Strede, môžete sa zastaviť, čakáme Vás.Naša adresa:

Index Nosluš s.r.o.
Alžbetínske námestie 1194/1 /1.poschodie/
Dunajská Streda 929 01
Otváracie doby:
Pondelok,streda,piatok 08:00-12:00, 13:00-16:30

Ha érdekli az ajánlat, elég ha megcsörget minket, mi visszahívjuk. Ha személyesen szeretne érdeklődni, nemrég nyílt irodánk Dunaszerdahelyen, örömmel várjuk jelentkezését. A címünk:

Alžbetínske námestie 1194/1 /1.emelet/
Nyitvatartás:
Hétfő,szerda,péntek 08:00-12:00, 13:00-16:30

Z.Kodálya 787/6
924 01 Galanta
ID: 3417642   Dátum zverejnenia: 12.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   745€ + priemerná výška príplatkov a bonusov 250