Nastavovač vstrekolisov Sládkovičovo - práca v kmeňovom stave spoločnosti - doprava zabezpečená

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
675€ + odmeny (dochádzkový bonus 50€) a kumulujúce sa príplatky
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie vstrekolisu podľa aktuálnych požiadaviek výroby
- správna a včasná výmena foriem
- zodpovednosť za kvalitu vyrobených výrobkov
- správne označenie výrobkov
- manipulácia s formami vstrekolisov
- výmena foriem vstrekolisov podľa plánu výroby
- správna evidencia údržby vstrekolisov
- denná evidencia čistenia foriem a nastavenie technických parametrov vstrekolisov

- práca na trvalý prac. pomer v kmeňovom stave spoločnosti
- doprava zdarma zo širokého okolia
- kumulujúce sa príplatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- úplné stredoškolské vzdelanie (technický smer)
- prax s prácou s výrobnými zariadeniami je výhodou, nie však podmienkou
- základy anglického jazyka
- zodpovedný prístup k práci

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Z.Kodálya 787/6
924 01 Galanta
ID: 3390123   Dátum zverejnenia: 15.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   675€ + odmeny (dochádzkový bonus 50€) a kumulujúce sa príplatky