Pozor! Práca pre každého ako skladník/picker! Prax nie je nutná! Doprava zdarma, stravné lístky zdarma + dochádzkové a výkonnostné bonusy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Gáň (Galanta), okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Prievidza, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Termín nástupu
- 23.4.2018
3,37€ / hod. 3,4€ stravné lístky bez zrážky, dochádzkový bonus 50€, výkonnostný bonus do 100€, doprava zabezpečená z okolia zdarma + príplatky za nadčasy, za prácu v noci, cez víkend a v sviatok

Popis práce

- práca v logistickom centre pri Galante
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)
- miesto výkonu práce - Gáň (Galanta)

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- stravné lístky bez zrážky
- bonus za nadčas - mimoriadne odmeny
- ohodnotenie nad rámec zákona
- doprava z okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas)
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára pred termínom školenia
- výpis z Registra trestov
- v prípade, že nemáte preukaz na vozík, potreba absolvovať školenie, ktoré vám zabezpečíme

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3363440  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,37€ / hod. 3,4€ stravné lístky bez zrážky, dochádzkový bonus 50€, výkonnostný bonus do 100€, doprava zabezpečená z okolia zdarma + príplatky za nadčasy, za prácu v noci, cez víkend a v sviatok