Teamleader víkendová zmena Hlohovec - práca v sobotu a nedeľu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe na skrátený úväzok.
Team leader zodpovedá za chod výroby a plnenie cieľov na určenom úseku výroby. Na tomto úseku riadi prácu svojich spolupracovníkov podľa cieľov produktivity. Zodpovedá za dodržiavanie pracovných postupov a za kvalitu finálneho výrobku.

Pracovný čas:
- práca na skrátený úväzok
- pracuje sa cez víkend = v sobotu a v nedeľu
- denné zmeny (11,25 hod.)

Práca na pracovnú zmluvu - voľno od pondelka do piatka.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Možnosť nadčasov počas týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Skúsenosť s prácou vo výrobe minimálne 1 rok,
Skúsenosť s vedením tímu pracovníkov,
dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
zodpovedný prístup k práci a precíznosť,
manuálna zručnosť a jemná motorika,
dobrý zrak a farbocit,
dobrá fyzická kondícia,
ochota učiť sa a pracovať každý víkend v mesiaci (sobota + nedeľa).

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 3362196   Dátum zverejnenia: 15.4.2018