Chceš si vyskúšať prácu ako vodič/ka nízkozdvižného vozíka a zarobiť od 650€?Skúsenosti nie sú potrebné-zaučíme každého.doprava zdarma!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Gáň ( Galanta ), okres Senec, okres Galanta, okres Komárno, okres Šaľa
Termín nástupu
21.3.2018
570€ +príplatky nad rámec zákonníka práce + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus

Popis práce

- práca v logistickom centre pri Galante
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- stravné lístky bez zrážky
- bonus za nadčas - mimoriadne odmeny
- ohodnotenie nad rámec zákona
- doprava z okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas)
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára pred termínom školenia
- výpis z Registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3338480  Dátum zverejnenia: 18.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 570€ +príplatky nad rámec zákonníka práce + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus