Operátor s dopravou zdarma Želiezovce - Levice - Kalná n. Hronom - Tlmače

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Levice, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650€ brutto/mesiac
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor - polo-automatizovaných strojov a zariadení, práca na linke,
- práca v 3, 4 zmenej prevádzke - podľa objednávky klienta
- jednoduchá práca v sede aj v stoji.
- predpoklad dlhodobej práce

- príplatky v súlade so ZP
- stravné lístky v el. forme za každú odpracovanú zmenu

Zabezpečená doprava z okolia: Želiezovce - Levice - Kalná n. Hronom - Tlmače

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou kompresorov a chladiacej techniky.

Miesto výkonu: Zlaté Moravce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Operátor - dobrá manuálna zručnosť, dobrý zrak
- strojárske vzdelanie, alebo prax výhodou
- práca v nepretržitej prevádzke

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Štúrová 12
94901 Nitra
ID: 3281685   Dátum zverejnenia: 9.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ brutto/mesiac