Strojárenský pracovník/operátor - stabilná práca v Trnave. Mesačný plat cca €900 + 13. a 14. plat. zálohy. Zabezpečená doprava zo smerov Šoporňa

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, Trnavský kraj, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
priemerný mesačný plat 900€ brutto + 13. a 14. plat

Popis práce

Stabilná práca na hlavný pracovný pomer so zabezpečenou DOPRAVOU zo smerov Hlohovec a Šoporňa.
Stravovanie zabezpečené na všetkých zmenách za zvýhodnenú cenu.
Nepretržitá 4-zmenná prevádzka (7,5 hod.zmeny).

Pracovná náplň:
- vulkanizácia dielov pre automobilový priemysel
- čistenie, kalibrovanie, odtláčanie, montáž dielov
- kontrola kvality výrobkov

Mzdové podmienky:
- základná hodinová mzda 3,27 €/hod brutto
- príplatky za prácu cez víkend, príplatok s nadštandardným príspevkom zamestnávateľa za poobedné a nočné zmeny
- dochádzkový bonus do 90 € brutto mesačne
- príspevok na dopravu 20 € brutto mesačne
- ročná kolektívna prémia
- 13. a 14. plat
- zabezpečená strava na všetkých zmenách

Zabezpečená doprava zo smerov:
1. Trnava - Zeleneč - Majcichov - Sereď - Šoporňa
2. Hlohovec - Bučany - Zavar - Opoj - Zeleneč - Trnava

Ponúkame

- kompletné zaškolenie
- príplatky nad rámec zákona
- preplácanie nadčasov
- možnosť prestupu do kmeňa

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať na 4 zmeny
- ochota pracovať nadčas

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3264676  Dátum zverejnenia: 10.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerný mesačný plat 900€ brutto + 13. a 14. plat