Balenie kancelárskych potrieb v Seredi - pracovná zmluva priamo s firmou (nie cez agentúru). Zabezpečená doprava ZDARMA zo smerov: TT, HC, GA.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Sereď, Trnavský kraj, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 € + stravné lístky v hodnote 3,40 €

Popis práce

Vašou náplňou práce bude:

- balenie kancelárskych potrieb (perá, ceruzky, fixky, žiletky a ďalšie)
- etiketovanie, olepovanie výrobkov a krabíc
- skladanie krabíc na balenie
- spĺňanie dennej normy
- možnosť nadčasov

Pracuje sa na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná), pondelok - piatok. Zabezpečená doprava zadarmo z Trnavy, Hlohovca a Galanty.

Doprava smer Trnava - Sereď
Trnava - Zeleneč - Majcichov - Opoj - Vlčkovce - Križovany - Zavar - Šúrovce - Horný Čepeň - Dolný Čepeň - Sereď

Doprava smer Hlohovec - Sereď
Hlohovec - Bojničky - Dvorníky - Šalgočka - Zemianske Sady - Pusté Sady - Pata - Hájske - Šoporňa - Sereď

Doprava smer Galanta - Sereď
Galanta - Váhovce - Dolná Streda - Sereď - Vinohrady nad Váhom - Šintava - Sereď

Ponúkame

- stravné lístky v hodnote 3,40 €
- príspevok na DDS
- finančný dar pri narodení dieťaťa, svadbe
- vitamínové balíčky
- možný kariérny postup

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3264675  Dátum zverejnenia: 10.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 € + stravné lístky v hodnote 3,40 €