Ešte stále rozdávame nástupný bonus 500,00 eur, prácu na TPP v elektrotechnike a zabezpečíme vám ubytovanie...(montážnik)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica, Ilava, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v elektrotechnickom priemysle v suchom a čistom prostredí
- pracujeme s moderným vybavením a ponúkame miesta pre uchádzačov s praxou aj bez praxe

- príjem a výdaj materiálu a jeho zaradenie do evidencie
- zaskladnenie a kontrola materiálu
- inventarizácia materiálu a zaznačenie do programu
- manipulácia s VZV

kontrola, montáž a osádzanie plošných spojov
- uchádzačov bez praxe zaškolíme

- práca v 2,3-4 zmennej prevádzke
- práca vhodná pre mužov aj ženy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť, šikovnosť,
- ochota učiť sa nové veci a pracovať na zmeny

- prax s manipuláciou VZV - v sklade výhoda nie podmienka

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

- veľká príležitosť pre tých, ktorí hľadajú prácu a chcú pracovať
- práca na trvalý pracovný pomer
- výhodnejší systém odmeňovania (bonusy za dochádzku, kvalitu, ...)
- preplatenie cestovného pri účasti na pohovore nad 20 km
- dochádzkový bonus,
- NÁSTUPNÝ BONUS 500,00 EUR

- príplatky za poobedné a nočné zmeny nad rámec zákona,
- príplatky za nadčas v týždni 50%,
- príplatky za prácu v sobotu 100%
- príplatky za sviatok a nadčas vo sviatok 150%

- stravovanie v závodnej jedálni / obed, večera /
- SL - aj nad rámec zákona,

- firemný autobus,
- cestovný príspevok,
- bezplatné ubytovanie, alebo príspevok na bývanie,

- športové, alebo kultúrno-spoločenské benefity

- výplata vždy na čas,
- váš konzultant počas celej doby trvania PP,

Palackého 31
911 01 Trenčín
ID: 3260837   Dátum zverejnenia: 5.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.