Skladový operátor v Trnave. Výhody: flexibilita - plný/čiastočný úväzok, zálohy počas mesiaca, bonusy za nadčasy.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,10 €/hod. brutto

Popis práce

Práca na zmeny (ranná, poobedná, nočná) - možnosť prispôsobenia.

Náplň práce:
- triedenie, váženie súčiastok
- prekladanie materiálu v sklade
- manipulácia s produktmi podľa pracovných inštrukcií a pokynov nadriadeného
- pravidelné zaznamenávania výsledkov svojej práce do určených dokumentov

Mzdové podmienky:
- základná hodinová mzda 3,10 € brutto
- dochádzkový bonus 0,30 € / hod. brutto pri odpracovaní minimálne 5 zmien v mesiaci
- BONUSY za nadčasy a flexibilitu
- stravné lístky
- zákonné príplatky

Ponúkame

FLEXIBILITA - plný/čiastočný úväzok, prispôsobenie zmien podľa potrieb
ZÁLOHY počas mesiaca
BONUSY za nadčasy
STABILNÁ PRÁCA počas celého roka

Požadujeme

- vek minimálne 18 rokov
- ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
- zodpovedný prístup
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať podľa inštrukcií
- flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3246799  Dátum zverejnenia: 19.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,10 €/hod. brutto