Ponuka jednoduchej práce na privyrobenie aj bez praxe pri NMnV. Zabezpečená bezplatná doprava! (montážny pracovník)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Piešťany, Trenčiansky kraj, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
možnosť zárobku od 650€/brutto
Kontakt na konzultanta
0917 851 206
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- krátkodobá práca (3-4 týždne)
- pracovník na výrobnej montážnej linke
- práca vhodná aj pre absolventov bez praxe!
- práca vhodná pre mužov
- možnosť zárobku od 650€/brutto
- 3 zmenná alebo 4 zmenná prevádzka (8 hodinové alebo 12 hodinové zmeny)
- skrátený úväzok (možnosť plánovania zmien dohodou)

Náplň práce: obsluha strojov a zariadení na montážnej linke, skontrolovať výrobky (výroba svetlometov).

- BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená z Trenčína, Trenčianskej Turnej, Tr. Stankoviec, Bodovky, Beckov, NM, Stará Turá, Myjava, Piešťany
- stravné lístky 4,00€ za každú odpracovanú zmenu
- pri 4 zmennej prevádzke: 1 zmena = 2 stravné lístky
- výkonnostná odmena až do 20 % zo základnej mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Klient sa zaoberá výrobou svetiel do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- ochota pracovať v rýchlejšom pracovnom tempe
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Mzda zahŕňa fixnú zložku + odmeny až do výšky 20%

Palackého 31
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Vavrová
Tel.: 0917 851 206
E-mail: poslať životopis
ID: 3241859   Dátum zverejnenia: 14.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.