Jednoduchá práca s kariérnym rastom - Asistent/ka v predajni s kávou v obchodnom centre na trvalý pracovný pomer

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
690 Eur/brutto + 140Eur odmeny
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví príprava kávy, rád/a komunikuješ tak potom si na správnom mieste a my hľadáme práve teba do nášho tímu v Bratislave.

Chcete vedieť všetko o káve od kríka až k espressu a byť tak ozajstným kávovým expertom? Vyškolíme Vás :-)
Chcete byť súčasťou tímu, ku ktorému sa opakovane vracajú spokojní zákazníci?
Chcete radiť a pomáhať zákazníkom v oblasti predaja kávy a spotrebného tovaru?
Baví vás pracovať v pohybe a stále s niečím novým?
Máte rádi, keď sa v práci nenudíte a rýchle vám ubehne deň?
Potom je pre vás táto práca správna voľba..

Potrebné doklady:
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (ak ho nemáte pomôžeme Vám s vybavením)

Vhodné pre mužov a ženy.

Na čo sa môžete tešiť?
Na vôňu a chuť kávy všade vôkol vás.
Na milé rodinné prostredie, ľudské kolegyne, kolegov a úžasnú spoluprácu s nimi.
Na prácu, ktorá nie je náročná, a je dobre odmenená ako finančne, tak aj uznaním od zákazníkov a kolegov.
Na voľné dni v týždni – pracujeme prevažne dlhšie zmeny 2-3 dni za sebou, a po nich si zaslúžene odpočinieme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pre ktorú obsadzujeme, má vedúce postavenie na trhu s praženou, instantnou kávou a je významným distribútorom kávy, ale aj spotrebného tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Čo od Vás očakávame?
- skúsenosti v obchode sú výhodou ( nie však podmienkou )
- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
- ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
- práca na krátky/dlhý týždeň-12hod. zmeny

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 3241025   Dátum zverejnenia: 13.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.