Nemáte skúsenosti? Nevadí, vo všetkom zaučíme. Do skladu hľadáme vodičov / vodičky NZV.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Gáň ( Galanta ), okres Malacky, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Galanta, okres Piešťany, okres Komárno, okres Levice, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď

Popis práce

- prijímame aj ľudí bez skúseností
- práca v Logistickom centre pri Galante
- práca na vozíkoch (NZV/VZV) - skúsenosti na VZV podmienkou
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce:
pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- odmena tablet pri odporučení dvoch pracovníkov a ich odpracovaní minimálne jedného mesiaca
- stravné lístky bez zrážky
- bonus za nadčas - nad 15 hodín nadčasu + 4€ na hodinu
- ohodnotenie nad rámec zákona
- doprava z okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas)
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára pred termínom školenia
- výpis z Registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Horalová
Tel.: +421907735279
E-mail: poslať životopis
ID: 3223119  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.