Hľadáte si stabilnú a dobre platenú prácu len cez týždeň? My hľadáme šikovných pracovníkov do výroby, Košice!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Priemyselný park Košice - Letisko, Košický kraj, Košice, okres Michalovce, okres Trebišov
Termín nástupu
podľa dohody, možný aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
priemerná mzda až 700€/brutto (po skúš. dobe s príplatkami)

Popis práce

Hľadáme zamestnancov na pozíciu Operátor/ka výroby priamo v KOŠICIACH. Pracovná doba je PONDELOK- PIATOK. V prípade ak prídete do práce aj v sobotu, získate navyše až 30€ a 7 stravných lístkov.

Táto práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolitých miest a obcí. Príspevok na dopravu podľa počtu km (príspevok je možné využiť na zabezpečenie ubytovania).

Vašou náplňou práce bude:
- poťahovanie automobilových interiérových komponentov
- kontrola kvality

Požadujeme

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny (3 zmenná prevádzka- TÝŽDEN RÁNO, TÝŽDEŇ POOBEDE, TÝŽDEŇ NOC),
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny),
- vlastná bezproblémová dochádzka za prácou,
- zodpovednosť, lojalita.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3221550  Dátum zverejnenia: 21.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerná mzda až 700€/brutto (po skúš. dobe s príplatkami)