Víkendová zmena - operátor/kontolór vo výrobe so zaujímavým platovým ohodnotením so zabezpečenou dopravou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Galanta, Hlohovec, Senica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Základná mesačná mzda 650 € brutto + mesačné prémie do 150 € brutto. Priemerný mesačný plat 800 € brutto.
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na víkendy (12 hod. pracovný čas)
- montáž komponentov na vylisovaný výrobok
- vizuálna kontrola výrobkov
- obsluha vstrekolisu
- balenie výrobkov

Mzdové podmienky:
- priemerný mesačný plat 800 € brutto
- základná mesačná mzda 650 € brutto
- nočný príplatok nad rámec Zákonníka práce - 0,70 €/hod. brutto
- stravné lístky v hodnote 3,50 € - zrážka zamestnanca 1,00 €
- variabilná zložka mzdy do 150 € brutto

- fyzicky nenáročná práca v čistom prostredí
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti, možnosť kariérneho rastu
- autobusové spojenie z Trnavy priamo pred závod
- kompletné zaškolenie počas prvých 5 dní pracovného pomeru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je daná pozícia obsadzovaná, sa zameriava na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť - jemná motorika
- dobrý zrak
(práca s malými komponentami)
- ochota pracovať na zmeny a v noci
- ochota pracovať nadčas
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť vykonávať pracovné úkony podľa predpísaných inštrukcií v stanovenom čase a kvalite

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Paulínska 20
91701 Trnava
ID: 3212874   Dátum zverejnenia: 12.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.