Administratívna výpomoc

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora pobočky ( pre konzultantky a koordinátorov)
- prvotný kontakt s uchádzačmi priamo na pobočke ( oslovenie, preveriť, čo potrebujú riešiť a i.) aj v maďarskom jazyku
- telefonická komunikácia ( zdvíhanie telefonátov na pevnú linku a mobilný telefón) aj v maďarskom jazyku
- obvolávanie pracovníkov a nových uchádzačov
- vyhľadávanie nových pracovníkov a uchádzačov z databáz
- práca v informačných systémoch našej spoločnosti
- iné administratívne činnosti podľa potreby

Práca v mladom kolektíve
Vyhneš sa stereotypu
Naučíš sa veľa z oblasti personalistiky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti personalistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Hľadáme výpomoc, ktorá má blízko k práci v administratíve, nebojí sa prehovoriť na cudzích ľudí a osloviť ich.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám svoj aktualizovaný a kompletný životopis, aby sme Vás mohli zaradiť do výberového procesu.

Vzhľadom na množstvo reakcií si vyhradzujeme právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhoveli zadaným kritériám.

Z.Kodálya 787/6
92401 Galanta
ID: 3210268   Dátum zverejnenia: 9.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.