Manipulačný pracovník (operátor výroby; pre mužov aj pre ženy) / práca na TPP

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce, Nitriansky kraj, okres Nitra, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP / IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac + prémie, odmeny a stravné lístky

Popis práce

(ZMENA - práca je vhodná pre mužov aj ženy)

Náplň práce zaučíme nie je podmienkou ovládať:

- práca na hydraulických lisoch,
- práca na ohrňovacích lisoch,
- práca na zvarolisoch,
- samokontrola,
- manipulačné práce,
- práca s ručným náradím,
- dodržiavanie technologických postupov a bezpečnosti práce na týchto zariadeniach,
- pomocné práce podľa pokynov nadriadeného vedúceho pracovníka,
- práca na 3 zmeny (prax nie je podmienkou, zaučíme).

Jednoduchá práca pre mužov (možnosťou aj nadčasov).

Ponúkame

Po odpracovaní plného mesiaca nárok na dochádzkový bonus a prémie. Príplatky podľa zákonníka práce. Nárok na stravné lístky i ďalšie výhody.

Požadujeme

- pozitívny prístup k práci,
- časová flexibilita,
- disciplínovanosť,
- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke v prípade nadčasy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3070089  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 750 EUR/mesiac + prémie, odmeny a stravné lístky