Naštartuj svoj vysokozdvižný vozík!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, okres Partizánske, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
od 691 €/mesiac brutto, po skúšobnej dobe cca - 850 € - 870€ /mesiac brutto

Popis práce

- pozícia skladníka s VZV
- práca na 3 zmeny v automobilovom priemysle

- mzda od 691€/mesiac brutto, zárobok po skúšobnej dobe cca 720 € - 870 €/mesiac brutto
- ubytovanie hradené zamestnávateľom

- nástup možný ihneď
- platný preukaz a skúsenosti s VZV podmienkou
- možnosť obnovenia a vystavenia prepadnutého osvedčenia na VZV (prax nutná)
- možnosť prestupu do kmeňového stavu

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca s VZV - zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka,
- skladovanie manipulačných jednotiek,
- vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- práca so skenerom a/alebo počítačom,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- triedenie, čistenie, skladanie, skladovania a expedícia prázdnych obalov, atď.

Ponúkame

Práca v dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, možný kariérny rast.
Kompletné zaškolenie na výkon pozície.

Po skúšobnej dobe zvýšenie základnej mzdy:
- Bonusový systém - možný mesačný bonus až do 135 €

Sociálny program:
- stravné lístky v hodnote 3,60 € s príspevkom zamestnávateľa až 80%,
- 13.plat vyplácaný 2x ročne,
- mesačný príspevok na dopravu,
- športovo-relaxačné poukážky, narodeninové poukážky,
- náborový príspevok.

Požadujeme

skúsenosti s riadením VZV a platné osvedčenie pomienkou (možnosť obnovy preukazu)
zodpovedný prístup k práci, precíznosť, zmysel pre detail,
možnosť nastúpiť ihneď

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis
ID: 2830987  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 691 €/mesiac brutto, po skúšobnej dobe cca - 850 € - 870€ /mesiac brutto