Práca len cez víkend na TPP! Práca na VZV vozíku - opravnenie vyhotovíme! Hlohovec, Trnava, Pieštany, Galanta

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Hlohovec, okres Piešťany
Termín nástupu
1.1.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 350 € do 754 €

Popis práce

Práca na VZV len počas víkendov - skrátený úväzok.
Nástup od 1.1.2017.
Možnosť ubytovania.
Príležitosť pre tých, ktorí chcú mať 5 pracovných dní v týždni voľno.

VÍKENDOVÉ ZMENY:
• 2 denný režim = SOBOTA + NEDEĽA, tj. 19 hodín čistého pracovného času
SOBOTA – poobedná zmena v čase od 14:00 do 00:15 = čistý pracovný čas 9,5 hod.
NEDEĽA - nočná zmena v čase od 19:45 do 6:00 = čistý pracovný čas 9,5 hod.

• 3 denný režim = PIATOK + SOBOTA + NEDEĽA , tj. 26,5 hodín čistého pracovného času
PIATOK - pracovná zmena v trvaní 7,5 hod.

• možnosť získať až 63 % príjmu
• možnosť navýšiť svoj príjem formou nadčasu počas týždňa

MZDA od 350 € do 546 €/mesiac brutto za 2 odpracované dni v týždni (19 hodín):
• základný plat - 350 €,
• nočný príplatok 19 €*
• príplatok za víkend 98 €*
(* priemer za mesiac)
- po skúšobnej dobe:
• dochádzkový bonus 18 €
• výkonnostný bonus 51 €
• vernostný bonus 10 €

MZDA od 488 € do 754 €/mesiac brutto za 3 odpracované dni v týždni (26,5 hodín):
• základný plat - 488 €,
• príplatok za víkend 137 €*
• dochádzkový bonus 25 €
• výkonnostný bonus 71 €
• vernostný bonus 14 €

- možnosť privyrobenia si prostredníctvom nadčasov počas týždňa - 44 €/zmena

NÁPLŇ PRÁCE:
Práca s VZV - zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka,
skladovanie manipulačných jednotiek,
vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
práca so skenerom a/alebo počítačom,
čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
triedenie, čistenie, skladanie, skladovania a expedícia prázdnych obalov, atď.

Ponúkame

• príležitosť pre tých, ktorí chcú mať 5 pracovných dní v týždni voľno
• kompletné zaškolenie
• vystavenie osvedčenia na obsluhu VZV
• možnosť privyrobiť si formou dobrovoľného nadčasu cez pracovný týždeň
• bonusový systém:
- PRÍPLATKY ZA VÍKENDOVÚ PRÁCU až do výšky 158 €
• sociálny program:
- stravné lístky s nadštandardným príspevkom zamestnávateľa vo výške 80%,
- 13.plat vyplácaný 2x ročne,
- príspevok na dopravu,
- športovo-relaxačné poukážky, narodeninové poukážky,
- náborový príspevok.

Požadujeme

PRAX nutná,
oprávnenie na VZV nie je PODMIENKOU (je možná dodatočné vyhotovenie hradené zamestnávateľom)
zodpovedný prístup k práci, precíznosť, zmysel pre detail
ochota pracovať len počas víkendov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis
ID: 2829234  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 350 € do 754 €