Manipulačný pracovník v práčovni

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 EUR/mesiac + stravné lístky 3,15 €

Popis práce

Náplň práce:

- pracuje sa pri strojoch, manipulácia s prádlom (triedenie, rolovanie a rozvoľňovanie prádla)
- práca sa vykonáva na 3-zmeny od 06:00-14:00 / od 14:00-22:00 / od 22:00-06:00 h. od pondelka do piatku
- prax na podobnej pozícii výhodou

Požiadavky na zamestnanca:
- zodpovednosť,
- fyzická zdatnosť,
- manuálna zručnosť.

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0918574716 (pondelok-piatok 8:30 - 17:00) alebo e-mailom na adrese: [email protected].

Ponúkame

- stravné lístky v hodnote 3,15 €
- dochádzkový bonus vo výške 60 € pri odpracovaní celého mesiaca bez absencií
- výborná dostupnosť dostupnosť do práce
- nevyžadujeme prax

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2769056  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 EUR/mesiac + stravné lístky 3,15 €