Animátor denného tábora v Bratislave a pobytového tábora

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava ,Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BENITIM hľadá animátorov denných táborov a pobytového tábora.
Denný tábor v Bratislave v Petržalke termínoch : 9.7. - 14.7., 16. 7. - 20.7., 23.7. - 27.7., 30.7. -3.8.
Počas týždňa idú animátori s deťmi na 2 atraktívne výlety, kde deti dozorujú na atrakciách. Animátor nemusí odrobiť všetky týždne.
Pobytový tábor Podskalie v termíne : 12. - 18. 8.2018.
Poskytujeme: Kvalitný program, kreatívny kolektív trénerov a animátorov, výborné vybavenie, k dispozícii máme herne, telocvične, športoviská, množstvo pomôcok, strava v reštaurácii.

Požadujeme: prax z táborov alebo škôl v prírode ( prosím , píšte konkrétne skúsenosti, kde ste pracovali s deťmi aký vek detí). Ďalej požadujeme ovládanie pohybových a animačných hier, kreativitu,zodpovednosť, dochvílnosť, pedagogické schopnosti, samostatnosť, vek minimálne 18 rokov.
Výhodou je ak máte zabsolvovaný kurz animátora alebo pedagogickú školu/ vychovávateľ.
Voľnočasový klub BENITIM organizuje pre deti na školách v Bratislave po vyučovaní nasledovné aktivity: športové tréningy, jazykové kurzy, tanečné tréningy, kurzy flauty , tábory.

Kvalitný program, kreatívny kolektív trénerov a animátorov, výborné vybavenie, k dispozícii máma herne, telocvične, športoviská, strava v reštaurácii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Vzdelávacia a športové kurzy pre deti . Tábory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadovaná prax

1

Prax z táborov alebo škôl v prírode , ovládanie pohybových a animačných hier, kreativitu,zodpovednosť, dochvílnosť, pedagogické schopnosti, samostatnosť, vek minimálne 18 rokov.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.7.2018 (ostáva ešte 80 dní)

Adresa spoločnosti

BENI klub, o.z.
Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 2606074   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou