Lektor/ka angličtiny

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
14,-€ až 17,-€ brutto / 45 min. lekcia, mzda podľa počtu detí a skúseností
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Voľnočasový klub BENITIM hľadá lektorov/-ky anglickej konverzácie pre deti od 6 do 10 rokov. Úlohou lektora je výučba približne 5 - 9 členných skupín detí na základných školách v Bratislave. Ponúkaný rosah: PONDELKY, UTORKY, STREDY, ŠTVRTKY a PIATKY v čase od 13:00 hod., 2 - 15 vyuč. hodín (45 min.) v týždni. Výučba prebieha v pracovných dňoch počas šk. roka (september 2018 až jún 2019).
Práca je vhodná pre živnostníkov, ďalej ako vedľajší pracovný pomer pri TPP.
Požadujeme prax a skúsenosti so skupinovým učením detí v anglickom jazyku.
Lektor učí podľa metodiky Happy Series a podľa o konceptu hlavného metodika BENITIMu.
Čistá mzda za 45 min výučby: 12 - 15,-€ ( v závislosti od počtu detí v skupine).
Súčasťou pracovnej náplne je vypracovávanie príprav a správ z lekcií, vedenie dochádzky, tímové stretnutie.
Viac na www.benitim.sk

Zaškolenie, práca v tíme skúsených lektorov , moderný motivačný systém detí, poradenstvo špeciálneho pedagóga pri práci s deťmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Voľnočasový klub BENITIM organizuje pre deti na školách v Bratislave po vyučovaní nasledovné aktivity: športové tréningy, jazykové kurzy, tanečné tréningy. Poskytuje starostlivosť o dieťa po vyučovaní, doučovanie detí, a služby špeciálneho pedagóga. Vyrába na mieru animačné programy pre deti a rodiny.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

práca s deťmi
1

Kreativita v učení, trpezlivosť pri práci s deťmi, individuálny prístup k deťom, dôslednosť v práci, schopnosť viesť deti počas celého školského roka, pozitívne morálne postoje. Podmienkou je prax v oblasti min. 1 rok.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vybraní uchádzači absolvujú osobný pohovor a odučia ukážkovú hodinu.

Adresa spoločnosti

BENI klub, o.z.
Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 2418074   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   14,-€ až 17,-€ brutto / 45 min. lekcia, mzda podľa počtu detí a skúseností