Reagujte bez životopisu

Tréner/-ka športovej gymnastiky

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september 2021
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 20 EUR/hod.V závislosti od vzdelania a skúseností. Výška hodin. sadzby sa zvyšuje s počtom odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je športová gymnastika tvojou vášňou? Baví Ťa práca s deťmi a chceš svoje nadobudnuté zručnosti a vedomosti posúvať ďalej?
Tak hľadáme práve Teba!
Sme BENITIM - dynamický a skúsený tím trénerov a tréneriek, ktorý hľadá medzi seba trénera/ku gymnastiky pre deti vo veku 6 - 12 rokov.
Ak nemáš skúsenosti s trénovaním detí, naučíme Ťa ako na to, aby Ťa deti žrali ;)

Budeš mať na starosti svoju skupinu detí (alebo viacero), ktoré povedieš počas celého šk. roka - od septembra do júna.
Je potrebné aby si býval/a počas celého šk. roka v Bratislave alebo jeho okolí.
Počas letných prázdnin môžeš trénovať v našich denných táboroch.

Tréningy prebiehajú počas týždňa na rôznych miestach v Bratislave v časovom rozpätí od 14:00 do 17:00 hod.
Môžeš odtrénovať ľubovoľný počet tréningov v týždni, od 2 do 12 hodín - podľa dohody. Rozvrh prispôsobujeme Tvojim časovým možnostiam.

- zmysluplná práca s deťmi
- stály príjem počas celého šk. roka
- tím trénerov/iek, ktorí ti radi poradia
- priateľská, neformálna atmosféra, no zároveň profesionalita
- gymnastické školenie so skúsenými trénermi
- pedagogicko-psychologický koučing pri práci s deťmi
- moderný motivačný systém detí
- teambuildingy, z ktorých sa pred polnocou neodchádza

Informácie o výberovom konaní

V životopise prosím uveď:
- ako dlho sám/a trénuješ športovú gymnastiku a čo z nej ovládaš
- všetky skúsenosti s prácou s deťmi (nemusia sa týkať trénovania gymnastiky)
- prečo chceš trénovať u nás v BENITIMe :)

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Súčasťou výberového konania je ukážka tréningu s deťmi v júni alebo počas leta v našich táboroch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2021 (ostáva ešte 93 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

BENITIM, o.z. - "Profesionáli v detskom amatérskom športe"
Športový klub BENITIM je už 10 rokov jednotkou na trhu v rekreačnom športovaní detí. Po vyučovaní na školách v Bratislave organizuje športové, tanečné a jazykové kurzy pod vedením skúsených trénerov/iek a lektorov/iek.
Počas letných prázdnin realizuje úspešné denné tábory pre deti od 4 do 15 rokov na 3 rôznych miestach v Bratislave.
Prostredníctvom športového a osobnostného testovania detí zisťuje, v akom type športov má dieťa predpoklady byť úspešné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je vzdelanie v oblasti športu alebo pedagogické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a dôslednosť
- flexibilita
- chuť pracovať s deťmi

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENITIM, o.z.
Údernícka 11
851 01 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 1636680  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.