Tréner/ka karate detí

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
12 - 14 Eur v čistom
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Športový klub Beni hľadá do svojho tímu trénerov/ky karate pre deti od 7 - 12 rokov pre nasledovné skupiny:
1./ vedenie stálej skupiny štvrtok v čase - 18.00 - 19.00 , počas šk. roka ( okrem prázdnin) do 15. 6.2018 v Bratislave - Rusovce .
2 . / začiatočnícke 6- týždňové kurzy karate na rôznych školách v BA v časovom rozpati od 14:00 - 17:00 , časový rozvrh tréningov prispôsobíme trénerovi.
Požadujeme - skúsenosť s trénovaním karate detí v skupine, schopnosť nastaviť programu tréningu, pedagogické zručnosti.

Zaškolenie, obsažný zásobník pohybový hier a tréningových postupov, práca v tíme skúsených trénerov, moderný motivačný systém detí, poradenstvo špeciálneho pedagóga pri práci s deťmi, odborné pomôcky,ponuka školení - gymnastika, kin ball, inline.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Voľnočasový klub Beni organizuje pre deti na školách v Bratislave po vyučovaní nasledovné aktivity: športové tréningy, jazykové kurzy, tanečné tréningy. Poskytuje starostlivosť o dieťa po vyučovaní, doučovanie detí, a služby špeciálneho pedagóga.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

športové

Požadovaná prax

1 rok
1

- skúsenosti s trénovaním v skupine detí - PODMIENKOU
- schopnosť animácie programu tréningu
- pedagogické zručnosti
- chuť pracovať s deťmi
- vytrvalosť

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Posielajte životopis s motivačným listom, kde uvediete skúsenosti s trénovaním detí a prečo si myslíte, že ste vhodný kandidtát na pozíciu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Adresa spoločnosti

BENI klub, o.z.
Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 1327525   Dátum zverejnenia: 7.12.2017