Odborný predajca plastových a hliníkových okien a dverí (BA)

INCON, spol. s r.o.

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiaczákladná mzda + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj plastových a hliníkových okien a dverí v značkovej predajni
- spracovanie cenových kalkulácií
- poskytovanie odborných konzultácií zákazníkom
- príprava a realizácia obchodu
- administratíva spojená s realizáciou obchodu
- vedenie obchodnej agendy
- spracovanie podkladov technickej dokumentácie
- sledovanie realizácie zákazky (montáže, reklamácie a pod)
- kompletná starostlivosť o zákazníka

- práca v renomovanej úspešnej spoločnosti
- zaujímavé ohodnotenie
- nástup dohodou

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Vaše životopisy starostlivo posúdime a vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti INCON, spol. s r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

- veľmi dobré obchodné a komunikačné zručnosti
- technické myslenie
- výborná znalosť práce na PC
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
- príjemné vystupovanie
- zvládanie stresových situácií
- prax v odbore výhodou

Popredný výrobca okien a dverí na Slovensku. Výrobe okien a dverí sa spoločnosť INCON venuje už od roku 1992. Disponujeme špičkovou technológiou, kvalitnými materiálmi, tvorivým marketingom a veľkou sieťou obchodných zastúpení na Slovensku. Spoločnosť INCON sa môže pochváliť svojím prepracovaným systémom predaja, výroby a montáže okien. Sme tradičný slovenský výrobca okien a dverí, ktorý až 1/3 zákaziek realizuje pre vracajúcich sa spokojných zákazníkov. Vieme, že zákaznícka spokojnosť je nielen najväčšou odmenou, ale je kľúčová aj pre zabezpečenie ďalších referenčných zákaziek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3930305  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac