Vývojový programátor SW pre bezpilotné prostriedky

Incoff Aerospace s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte C ++ ? Baví vás niečo vyvíjať, ste kreatívny ? Dokončili ste školu alebo ste unavení z programovania rovnakých aplikácií znova a znova ? Máte radi počítačové simulátory? A hľadáte slušne platenú prácu, kde môžete naplno rozvninúť svoje schopnosti? Potom by vás mohlo zaujímať, že hľadáme vývojového programátora C++ v našom výskumnom a vývojovom stredistku pre bezpilotné prostriedky, radarovú techniku a leteckú avioniku. Zaoberáme sa uceleným vývojom počínajúc HW, mechanikou, SW a komunikáciou a končiac praktickými testami a uvedením prototypov do prevádzky.

Flexibilná pracovná doba, pravidelný home-office, špičkové vybavenie jedinečné technológie a know-how, výborný kolektív odborníkov na výskum a vývoj, pravidelné firemné akcie, vybavená kuchynka priamo na pracovisku, neobmedzené množstvo kávy zdarma

Informácie o výberovom konaní

Ďalšie požiadavky:
Stredná alebo vysoká škola s elektrotechnickým zázemím, skúsenosti s dronmi, konštrukciou a ich lietaním výhodou, skúsenosti s leteckými simulátormi výhdou, schopnosť efektívnej tímovej práce, snaha o samoštúdium, iniciatíva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Expert
.NET - Expert
Linux - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zaoberáme sa vývojom elektroniky na zákazku a vývojom elektroniky pre ultraľahké lietadlá.

Konkrétne:

Systémy ovládania podvozkov a vztlakových klapiek.
Systémy ovládania vykurovania a chladenia kabíny pilota a motora.
Dátové komunikácie na palube lietadla s vyššou odolnosťou.
Zariadenia na zber a zaznamenávanie základných fyzikálnych veličín, motorových a letových údajov.
Pozičné, navigačné a stroboskopické svetelné zariadenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3920711  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac