Záhradník

Incheba, a.s.

Miesto práce
Incheba Expo Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
5,5 EUR/hod.Prémie budú vyplácané v závislosti od ekonomických ukazovateľov firmy. V prípade potreby vykonávania práce nadčas Vám garantujeme príplatky za nadčasy alebo čerpanie náhradného voľna v súlade so Zákonníkom práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kosenie zelených plôch v areáli Incheba, a. s.
Odstraňovanie nečistôt na voľných plochách, vynášanie nečistôt zo záhradných košov, udržiavanie čistoty vonkajších kvetináčov.
Starostlivosť o kríkové záhony, ich úprava a ošetrovanie.
Odstraňovanie buriny na zelených plochách.
Starostlivosť o živé kvetiny.
Pomoc pri odstraňovaní väčších závad v budovách a v celom areáli v spolupráci s prevádzkou.
V zimných mesiacoch odpratávanie snehu.

Parkovacie miesto v areáli Incheby, a. s.
Voľné vstupenky na výstavy a kultúrne podujatia konané v Incheba, a.s.

Výberové konanie bude prebiehať formou osobných rozhovorov, na ktoré budeme pozývať len vybraných kandidátov podľa zaslaných životopisov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

záhradníctva vítaná

Spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť

Incheba a.s. prevádzkuje najväčšie slovenské výstavno-kongresové centrum Incheba Expo Bratislava. Okrem známych výstav a veľtrhov sa zameriava na organizáciu kultúrnych, spoločenských, firemných či športových podujatí. Vďaka variabilite a multifunkčnosti priestorov si Inchebu ako miesto svojho eventu, pravidelne vyberajú organizátori koncertov, dlhodobých výstav, konferencií a odborných školení, plesov či firemných večierkov, ale aj štátnických podujatí na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4811726  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.