Reagujte bez životopisu

IT manažér

Incheba, a.s.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 900 - 2 300 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie finálneho kandidáta. Uvedená základná mzda je minimálna úroveň mzdy pri danom pracovnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracováva, realizuje a koordinuje analytickú a programovú prípravu úloh

v počítačovej sieti.

- Vykonáva logické rozbory a analýzu projektov spracovávaných v počítačovej sieti.

- Zabezpečuje technickú a systémovú podporu pre zamestnancov užívateľských

útvarov.

- Zodpovedá za prípravu, udržiavanie a aktualizáciu programovej dokumentácie.

- Zabezpečuje konzultačnú a poradenskú činnosť pre zamestnancov užívateľských

útvarov.

- Vykonáva zaškoľovanie zamestnancov užívateľských útvarov pre prácu s PC

- Zabezpečuje udržiavanie štandardných, licenčných a firemných programov,

procedúr a ich systémovú podporu.

- Zabezpečuje udržiavanie štandardných programov (Microsoft Office...)

- Vykonáva práce IT útvaru spojené s realizáciou výstav – pripojenie k internetu.

- Vykonáva technickú a systémovú podporu otvorenia výstav, odovzdávanie cien,...

- Monitoruje antivírovú ochranu v počítačovej sieti a rieši problémy v spolupráci

s dodávateľom antivírového programového vybavenia.

- Vytvára prevádzkové, archívne a bezpečnostné kópie dátovej základne

-  Zodpovedá za dodržiavanie termínov a kvality prác odboru IT.

- Zabezpečuje zistenie a odstránenie príčin nedostatkov pri automatizovanom

spracovaní projektov.

- Kurz anglického jazyka

- Parkovacie miesto v areáli Incheby

- Vstupenky na podujatia v Inchebe

- Stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti

- Práca v zohranom kolektíve s príjemnou atmosférou

- Perspektíva dlhodobého zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

5

Požiadavky pre uchádzačov o pozíciu IT manažér:

- Vedenie tímu: Pokročilý

- Manažérske schopnosti: Pokročilý

- Komunikačné schopnosti: Pokročilý

- Požadované vzdelanie:  v IT oblasti

- Soft skills: Silné organizačné schopnosti, schopnosť riešiť konflikty, schopnosť motivovať tím a vysoká úroveň zodpovednosti.

Incheba a.s. prevádzkuje najväčšie slovenské výstavno-kongresové centrum Incheba Expo Bratislava. Okrem známych výstav a veľtrhov sa zameriava na organizáciu kultúrnych, spoločenských, firemných či športových podujatí. Vďaka variabilite a multifunkčnosti priestorov si Inchebu ako miesto svojho eventu, pravidelne vyberajú organizátori koncertov, dlhodobých výstav, konferencií a odborných školení, plesov či firemných večierkov, ale aj štátnických podujatí na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4787556  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac