Zdravotná sestra

Incheba, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacodmeny podľa výsledkov práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odber biologického materiálu
• vykonávanie očkovania
• správa zdravotných záznamov, evidencia pacientov
• činnosti súvisiace s vydávaním a následné založením výsledkov pacienta
• spoluúčasť na zabezpečení plynulej prevádzky ambulancie

• 13. plat, možnosť získania odmeny podľa spokojnosti a výsledkov práce
• príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
• práca len v pracovné dni (žiadne víkendy, sviatky ani nočné)
• možnosť parkovania v bezprostrednej blízkosti pracoviska, ktorým je
Poliklinika cudzokrajných chorôb, spoločnosť ZAMA s.r.o. - nachádza sa v centre mesta pri Lekárskej fakulte UK a Univerzitnej nemocnice na Mickiewiczovej ulici (spoločnosť vykonáva vyšetrenie cudzích štátnych príslušníkov a očkovanie cestovateľov do tropických a subtropických oblastí)

Žiadosť so životopisom zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotna sestra

Počet rokov praxe

2

• zodpovedný prístup k pacientom
• pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
• príjemné vystupovanie, trpezlivosť
• ochota a chuť vzdelávať sa
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• korektnosť a lojálnosť

Incheba a.s. prevádzkuje najväčšie slovenské výstavno-kongresové centrum Incheba Expo Bratislava. Okrem známych výstav a veľtrhov sa zameriava na organizáciu kultúrnych, spoločenských, firemných či športových podujatí. Vďaka variabilite a multifunkčnosti priestorov si Inchebu ako miesto svojho eventu, pravidelne vyberajú organizátori koncertov, dlhodobých výstav, konferencií a odborných školení, plesov či firemných večierkov, ale aj štátnických podujatí na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4512759  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac