Kurič - strojník

Incheba, a.s.

Miesto práce
Incheba Expo Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
5,5 EUR/hod.Prémie budú vyplácané v závislosti od ekonomických ukazovateľov firmy. V prípade vykonávania nadčasovej práce vyplácame všetky príplatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežná údržba zariadení MaR (meranie a regulácia) vrátane značenia a čistenia.
Zodpovednosť za správne elektrické odstavenie zariadení útvaru.
Zodpovednosť za riadiaci počítač a správnosť nameraných a nastavených parametrov.
Zodpovednosť za funkčnosť snímania alarmov.
Vyhodnocovanie spotrieb tepla jednotlivých objektov a prestavovanie parametrov.
Spolupráca s externými pracovníkmi zasahujúcimi do našich zariadení a kontrola ich činnosti.
Obsluha plynovej kotolne.
Obsluha všetkých zariadení útvaru.

Parkovacie miesto v areáli Incheba, a.s.
Voľné vstupenky na podujatia a akcie v Inchebe, a.s.
Zabezpečenie ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

mechanik, strojník

Počet rokov praxe

2

Osvedčenia pre výkon nižšie uvedených povinností:
Vyhláška 74/96
Tlakové nádoby
BOZP a PO
Obsluha kotlov V. triedy
Osobnostné predpoklady:
Spoľahlivosť
Bezúhonnosť
Precíznosť

Incheba a.s. prevádzkuje najväčšie slovenské výstavno-kongresové centrum Incheba Expo Bratislava. Okrem známych výstav a veľtrhov sa zameriava na organizáciu kultúrnych, spoločenských, firemných či športových podujatí. Vďaka variabilite a multifunkčnosti priestorov si Inchebu ako miesto svojho eventu, pravidelne vyberajú organizátori koncertov, dlhodobých výstav, konferencií a odborných školení, plesov či firemných večierkov, ale aj štátnických podujatí na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4328887  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.