Personalistka

INBOX, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 64, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
646

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a realizácia výberových konaní,
- vedenie agendy ohľadom nástupu, výstupu a zmien v pracovnom pomere zamestnancov,
- príprava zmlúv, dohôd a dodatkov pre zamestnancov, zabezpečovanie správnosti a úplnosti zamestnaneckých zložiek
- komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami

- výhodné zamestnanecké nákupy
- príspevok do DDP po 1. roku vo fy

Na e-mail [email protected] je potrebné zaslať životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov/ky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti pesonalistiky výhodou
- nutná prax vo vedení motorového vozidla - aktívny šofér ( výjazdy na výberové konania v rámci celej SR)

Dobrá záložňa INBOX s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami poskytuje kvalifikované služby v oblasti záložníctva na profesionálnej úrovni. Sme stabilná firma so sieťou 53 pobočiek v centrách väčších miest po Slovensku. FIRMA SA ROZVÍJA A NAPREDUJE. Poskytujeme pôžičky formou záložného práva. Zákazníkom aj zamestnancom ponúkame zaujímavý tovar, zlaté šperky, mince, porcelán, starožitnosti. Zameriavame sa aj na tovar zodpovedajúci súčasným požiadavkám: smartfóny, notebooky, tablety, smart hodinky. Firma predáva tovar aj formou e-shopu .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2773513  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 646