Junior účtovník/účtovníčka

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Krakovany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Viesť inventarizáciu účtov hlavnej knihy (Blackline).
• Reportovať finančné údaje na mesačnej báze (Tagetik).
• Pripravovať podklady na daňové priznania (DPH, DzP PO).
• Reportovať štatistické výkazy (Intrastat a iné pravidelné výkazy)
• Uzatvárať účtovné výkazy v systéme účtovníctva (LN INFOR)
• Pripravovať finančné výkazy.
• Vykonávať ďalšie účtovné aktivity.
• Podporovať pozíciu Plant kontrolóra a Finančného analytika.
• Spolupracovať pri optimalizácii finančných procesov.

​• 13ty plat,

​• ročná valorizácia miezd,

​• firemné podujatia,

​• týždeň zdravia, deň ovocia a pod.,

​• "Sick Day", "Short Friday",

​• zaujímavý sociálny program,

• III.pilier dôchodkového sporenia,

• stravovanie zabezpečené priamo vo firme,

​• stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti,

​• práca v príjemnom kolektíve s možnosťou kariérneho a osobnostného rastu.​

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, dane, financie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Mať záujem učiť sa nové veci a napredovať v oblasti financií.
  • Analytické myslenie.
  • Precíznosť a zodpovednosť.

Spoločnosť Inalfa Roof Systems je súčasťou skupiny BHAP, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Venray v Holandsku. Spoločnosť Inalfa Roof Systems je jedným z najväčších výrobcov strešných systémov pre prémiových zákazníkov ako sú BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. už od roku 2010 a jej sídlo je v priemyselnom parku v katastri obce Krakovany, neďaleko Piešťan. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v piešťanskom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4798781  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac