Manipulant vo výrobe bez preukazu VZV

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Krakovany
Termín nástupu
asap
919 EUR/mesiaczákladná mzda 779 € + mesačné bonusy 100 € + príspevok na dopravu 40 € + príplatky za poobedné zmeny a nočné zmeny 1,43 €/hod. + príplatky za nedeľu 3,58 €/hod., príplatok za sobotu 1,79 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka na pozíciu manipulanta ktorému chôdza a logistika/organizovanie nerobí problém.

Pracovná pozícia zahŕňa:
- zásobovanie výrobných liniek v požadovanom čase a na správne miesto určenia,
- zber prázdnych obalov z linky,
- zodpovednosť za inventúru a správnosť materiálu na určenej lokácii,
- zabezpečenie min./max. skladových zásob v Kanban a Sequence sklade,
- práca so skenerom,
- spracovanie vstupného a výstupného materiálu v systéme LN Infor,
- práca podľa pokynov nadriadeného,
- práca v trojzmennej prevádzke,

MZDOVÉ PODMIENKY:
(základná mzda 779 € + mesačné bonusy 100 € + príspevok na dopravu 40 €
+ príplatky za poobedné zmeny a nočné zmeny 1,43 €/hod.
+ príplatky za nedeľu 3,58 €/hod., príplatok za sobotu 1,79 €/hod.).

Možnosť odborného rastu.
Možnosť zabezpečenia preukazu VZV

- 13-ty plat, kvartálne odmeny,
- ročná valorizácia miezd,
- postupný nárast mzdy prechodom do vyšších mzdových levelov,
- príspevok na dopravu 40€ mesačne
- odmena za odporučenie kandidáta vo výške 350 €
- III. pilier dôchodkového sporenia,
- príplatky za nadčasy: v týždni 25%, v sobotu 50% a v nedeľu 100%.
- rodinné akcie, mikulášske balíčky,
- bohatý sociálny program.

DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany, Madunice, Nižná, Horná Streda, Sokolovce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, sklad, výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca skúsenosť s prácou v sklade výhodou.

Spoločnosť Inalfa Roof Systems je súčasťou skupiny BHAP, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Venray v Holandsku. Spoločnosť Inalfa Roof Systems je jedným z najväčších výrobcov strešných systémov pre prémiových zákazníkov ako sú BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. už od roku 2010 a jej sídlo je v priemyselnom parku v katastri obce Krakovany, neďaleko Piešťan. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v piešťanskom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4362180  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 919 EUR/mesiac