Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby na 3 zmeny - montáž

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Krakovany
Termín nástupu
dohodou
1 081 - 1 290 EUR/mesiacMzda zahŕňa základnú mzdu, mesačné bonusy, príspevok na dopravu, príplatky za zmennosť podľa Zákonníka práce. V sume nie je zahrnutý 13ty plat, kvartálne odmeny, odmeny za program zlepšovania a individuálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po získaní praxe v oblasti automobilového priemyslu? Tu si správne !
PRÁVE TERAZ hľadáme šikovných, flexibilných a manuálne zručných zamestnancov pre našu spoločnosť na pracovnú pozíciu OPERÁTOR/-KA VÝROBY.

Pracovná pozícia zahŕňa :
- montážne práce na linke (montovanie strešných okien pre automobilový priemysel),
- zabezpečenie a udržiavanie čistoty na pracovisku,
- komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu,
- dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách,
- sledovanie a dodržiavanie kvality výroby,
- práca v 3-zmennej prevádzke.

V prípade záujmu budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis alebo nás kontaktujete na tel.č. 0918 574 907 a dohodnete si termín osobného stretnutia priamo v spoločnosti Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. v Krakovanoch.
PRACOVNÉ POHOVORY SA KONAJÚ KAŽDÝ UTOROK A ŠTVRTOK!

MZDOVÉ PODMIENKY:
981 € + príplatky až do výšky 191 €
(základná mzda 841 € + mesačné bonusy 100 € + príspevok na dopravu 40 €) + príplatky

PO PRVOM ROKU NAVÝŠENIE MZDY:
1 099 € + príplatky až do výšky 191 €
(základná mzda 944 € + mesačné bonusy 115 € + príspevok na dopravu 40 €) + príplatky

+ príplatky za nadčasy: v týždni 25%, v sobotu 50% a v nedeľu 100%

- PRAX v automobilovom priemysle,
- KAŽDOROČNÉ NAVYŠOVANIE MZDY,
- 13-TY PLAT, kvartálne odmeny,
- individuálne OHODNOTENIE zamestnanca podľa pracovného výkonu,
- NAVÝŠENIE MZDY už po 1.roku,
- PRECHOD DO KMEŇOVÉHO STAVU už po 1.roku,
- FINANČNÉ ODMENY za program zlepšovania,
- BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM,
- športové aktivity, mikulášske balíčky, Family day, vianočný večierok,
- ODMENA ZA ODPORUČENIE KANDIDÁTA,

- DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo šiestich smerov:
Piešťany, Veľké Kostoľany, Nižná a Chtelnica,
Ostrov - Veľké Orvište - Bašovce - Pobedim - Horná Streda,
Sokolovce - Madunice
a NOVÝ SMER: Lúka - Modrovka - Ducové - Moravany n./V. - Banka - Piešťany.

+ PRÍSPEVOK NA DOPRAVU 40 € mesačne!

Viac informácií o poskytovaných benefitoch nájdete na našej webstránke www.inalfa-praca.sk alebo na facebookovej stránke Inalfa Roof Systems Slovakia.

Zamestnanci budú prijímaní prostredníctvom personálnej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť učiť sa niečo nové,
- práca v stoji.

Spoločnosť Inalfa Roof Systems je súčasťou skupiny BHAP, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Venray v Holandsku. Spoločnosť Inalfa Roof Systems je jedným z najväčších výrobcov strešných systémov pre prémiových zákazníkov ako sú BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. už od roku 2010 a jej sídlo je v priemyselnom parku v katastri obce Krakovany, neďaleko Piešťan. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v piešťanskom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4289460  Dátum zverejnenia: 26.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 081 EUR/mesiac