Marketér/Grafik

IN-ECO, spol. s r.o.

Miesto práce
Radlinského 13, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tešíte sa na nové výzvy v marketingu a grafike? Máte radi kreatívnu prácu a viete sa orientovať vo svete marketingu? Napĺňa Vás práca kde môžete uplatniť svoje počítačové a grafické znalosti? Máte záujem tvoriť katalógy, návody, firemné tlačoviny, aktualizovať webové stránky a e-shopy? Potom je takáto práca stvorená práve pre Vás.

Ponúkame Vám stabilnú prácu vo vynikajúcom kolektíve, v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. Prácu je nutné vykonávať u nás v sídle firmy v Ružomberku, nie na diaľku.

Vašou náplňou práce bude:
- grafické práce podľa zadania
- tvorba a aktualizácia obsahu a grafiky katalógov, návodov a firemných tlačovín
- finálna tlač na digitálnom zariadení, kompletizácia, strihanie katalógov, návodov a iných tlačovín
- aktualizácia webových stránok a e-shopov
- správa PPC kampaní Google Adwords a Sklik.cz
- online marketingové aktivity – Google Analytics, SEO a iné
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- spracovanie dát v Exceli - kontingenčné tabuľky
- základná správa systému Windows, nastavenie tlačiarní

- priestor pre sebarealizáciu
- profesionálne vzdelávanie
- individuálne jazykové kurzy
- príspevok zamestnávateľa na DDS (3. piliér)
- mobilný telefón

Ak si myslíte, že ste pre nás vhodný kandidát, zašlite nám svoj životopis s fotografiou. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené a s úspešnými uchádzačmi bude termín pracovného pohovoru dohodnutý v časovom predstihu.
Zaslaním životopisu zároveň dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov, uvedených v životopise v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom - nevyhnutná podmienka
• vodičský preukaz - nevyhnutná podmienka
• znalosť grafických programov (Adobe - Photoshop, -Illustrator, -InDesign)
• znalosť PPC/SEO výhodou
• dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie a rozhodovanie
• zodpovedný prístup k pracovným úlohám
• organizačné schopnosti
• schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• systematickosť
• precíznosť a lojálnosť
• príjemné vystupovanie

Firma IN-ECO, spol. s r.o. bola založená v roku 1996. V súčasnosti sa venuje dodávkam komponentov dúchadiel, vývev a rôznych technológii do priemyslu v regióne strednej aj východnej Európy. Nosným prvkom obchodu sú dúchadlá, vývevy a prietokomery.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4359414  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac