Nórsko - mäsiari ma kostenie bravčoviny - ihneď - preplatenie časti ceny letenky

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Tønsberg, Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Od 15 EUR/hod.Základná hodinová mzda je 162 NOK (cca 14,40€) + príplatok za vyučenie25 NOK ) cca 2,20€) + príplatok za výkon - Bonus 140 NOK (cca 12€) spolu teda hodinová mzda pre vyučeného dobrého mäsiara je 28,30€ na hodinu brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta v Nórsku aktuálne hľadáme mäsiarov - vyučených, ale aj nevyučených s dobrou praxou na vykosťovanie bravčoviny vo výrobnom závode v meste Tonsberg.

​Popis práce a požiadavky: Ide o prácu mäsiarov na vykosťovaní na bravčovej linke. Uchádzači musia mať predchádzajúce skúsenosti s prácou vykosťovača alebo porážača, na linkách v závode, musia to byť dobrí väčšinou vyučení mäsiari – kostiči / porážači. Výhodou je mať aspoň základ anglického alebo nórskeho jazyka.

​Je potrebné prejsť školením a testom hygieny pred nástupom, po ktorom dostanete hygienický certifikát. Ak ho už z predchádzajúcich rokov máte nie je potrebné test absolvovať.

​Ubytovanie:
​Zamestnávateľ ubytovanie nájde ešte pred Vašim príchodom do Nórska, no je veľkou výhodou ak budete mať so sebou auto, ak by ubytovanie bolo dostupné iba ďalej od firmy. Ubytovanie je v cene do 560€ na mesiac​

  • nórska zmluva
  • možnosť sezónnej práce alebo 6 mesačného kontraktu  - do konca Novembra
  • dobré mzdové ohodnotenie, vrátane bonusov
  • seriózny zamestnávateľ
  • preplatenie letenky v prvej výplate do výšky 45€

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite Váš životopis v anglickom jazyku s fotografiou a výučným listom (ak ho máte) na email [email protected] a budeme Vás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Ponuku obsadzujeme v spolupráci s nórskou personálnou agentúrou, s ktorou spolupracujeme už od roku 2008.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mäsiar, ale nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mäsiar

Počet rokov praxe

2

  • ochota pracovať v Nórsku
  • základy AJ sú výhodou
  • dodržiavanie hygieny na pracovisku
  • dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia
  • auto a VP sú výhodou, nie však podmienkou

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Tel.: 0908 634 471
E-mail: poslať životopis
ID: 4838775  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.