Fínsko - Bagrista/Strojník na výkopy fotovolatiky v mestách Oulu a Kuopio

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 19 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s overeným fínskym zamestnávateľom hľadáme pre prácu vo Fínsku strojníkov na obsluhu 5 až 10 tonových bagrov, pracujúcich na trvalý pracovný pomer priamo na fínsku pracovnú zmluvu.

Videovizitku k ponuke nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=sX21XaB471c

Pracovná náplň:
Náplňou práce sú výkopy, položenie a spájanie optiky, následné označenie, zásypy a úpravy terénu do pôvodného stavu. Pracuje sa na verejných priestranstvách, v mestách Kuopio a Oulu ale aj mimo nich.

Zamestnávateľ ponúka tieto podmienky:
– Práca je na fínsku zmluvu na trvalý pracovný pomer.
– Mzda 16 až 19 eur na hodinu + príplatky za cestovanie a diéty, vybraným uchádzačom podmienky upresníme
– Pracuje sa 10 až 12 hodín denne
– Projekty bežia od Apríla do Decembra s turnusmi 3 týždne v práci 1 týždeň voľno
– Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ, nájom je sťahovaný až zo mzdy.

- seriózna fínska firma ponúka priamu fínsku zmluvu
- možnosť práce na turnusy 3 + 1
- zaujímavé mzdové ohodnotenie

V prípade záujmu pošlite životopis v anglickom jazyku na email [email protected] a ozveme sa Vám. Do predmetu mailu napíšte BAGRISTA/STROJNÍK Fínsko . Váš životopis pošleme fínskemu zamestnávateľovi a absolvujete s ním telefonický pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Obsadzujeme v spolupráci s overeným fínskym zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič bagra / strojník

Počet rokov praxe

3

– Prax pri práci na kolesových a pásových bágroch od 5 do 10 ton.
– Platné oprávnenie na prácu na 5 až 10 tonových bágroch a vodičský preukaz skupiny C
– Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, a schopnosť pracovať podľa výkresov.
– Ochota prejsť školením o bezpečnosti práce pri cestách a získať certifikát, ktorý vám zaplatí fínsky zamestnávateľ

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778781  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.