Obchodný zástupca pre Rakúsko – Fast track sales /rakúska pracovná zmluva/

In Box Agency, s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 200 EUR/mesiac- neohraničené odmeny za výkon - 13. a 14 plat podľa rakúskej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - nadnárodnú spoločnosť so 175 ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkajúcou na prenájom pracovné odevy, priemyselné utierky, rohože a textílie pre rôzne druhy prevádzok ako sú autoservisy a pneuservisy, kancelárske budovy, školy, škôlky, hotelové a reštauračné prevádzky, polikliniky a pod. aktuálne hľadáme obchodného zástupcu pre Rakúsko (oblasť Wien, Burgenland, Niederösterreich). Ponúkané zamestnanie je na rakúsku pracovnú zmluvu.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- vyhľadávanie obchodných príležitostí s novou klientelou vo zverenom regióne
- ponúkanie služieb prenájmu sortimentu (vrátane fyzickej prezentácie produktov)
- budovanie vzťahov s novými klientmi a udržiavanie vzťahov s nimi
- tzv. studené schôdzky s potenciálnymi zákazníkmi spoločnosti
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí

- Motivujúce finančne ohodnotenie a bonusový systém (variabilná odmena % z obratu),
- 13. a 14. Plat
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Perspektíva dlhodobého rozvoja v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Podpora osobnostného a profesionálneho vzdelávania
- Pravidelné interné a externé školenia
- Flexibilná pracovná doba
- Skvelý kolektív a priateľská atmosféra

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis na email [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme na Teams / Skype pohovor. Následne po úspešnom predpohovore Váš profil odprezentujeme zamestnávateľovi, ktorý Vás v prípade záujmu pozve na druhé kolo pracovného pohovoru.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky na +421 908 63 44 71.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nadnárodná spoločnosť so 175 ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkajúca na prenájom pracovné odevy, priemyselné utierky, rohože a textílie pre rôzne druhy prevádzok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

– Prax ako obchodný zástupca
– ochota cestovať vo zverenom regióne a plniť plán návštev
– Veľmi dobrá úroveň nemeckého jazyka (slovom aj písmom)
– Motivovaný, neodbytný a neochvejný typ obchodníka, ktorého neodradí žiadne odmietnutie
– Empatia a dobré zvládanie stresu
– Schopnosť pracovať s PC a tabletom
– Uchádzači musia prejaviť záujem o dlhodobé zamestnanie
– ideálny je zamestnanec s bydliskom v Rakúsku alebo na Slovensku v oblasti blízko rakúskej hranice

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4768215  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac