Pracovník v mäsozávode v Írsku - preplatenie 50% ceny letenky

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
ihneď
12,77 - 14,88 EUR/hod.Unskilled: od 12,70€ / hod + 2% bonus za dochádzku a 2% výkonostný bonus (platený kvartálne) Semi skilled: od 12,88€ / hod + 2% bonus za dochádzku a 2% výkonostný bonus (platený kvartálne) Knife skilled: od 14,88€ / hod + 2% bonus za dochádzku a 2% výkonostný bonus (platený kvartálne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - producenta kvalitného mäsa a mäsových výrobkov v Írsku aktuálne hľadáme 15 – 20 pracovníkov do ich 2 závodov na spracovanie bravčového mäsa.

Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosti pri práci s nožom v mäsozávodoch a ktorí vedia zabezpečiť kvalitné spracovanie a bezpečnosť pri práci.

Títo zamestnanci nemusia byť skúsení vykosťovači, a môžu začat pi práci s nožom pri orezávaní, porcovaní mäsa a podobne. Samozrejme ak sú ochotní sa vypracovať až na pozíciu pracovníka vo vykosťovacej hale, je to veľkou výhodou, nakoľko čím skúsenejsí pracovník je, tým vyššiu mzdu dostáva.

Miesto práce: 2 výrobné závody v Írsku v mestách Edenderry (Co Offaly) a Roscrea (co Tipperary)

Termín nástupu: Ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu:
Plný úväzok na dobu neurčitú, zamestnávateľ ponúka dlhodobé umiestnenie.
Základný prac fond: je 40 hod na týždeň 5 dní v týždni
Víkendová práca: soboty – vyberaní sú najlepší samostatní pracovníci schopní komunikovať v AJ a pracovať bez dohľadu.

Ponúkaný plat brutto:
Unskilled: od 12,70€ / hod + 2% bonus za dochádzku a 2% výkonostný bonus (platený kvartálne)
Semi skilled: od 12,88€ / hod + 2% bonus za dochádzku a 2% výkonostný bonus (platený kvartálne)
Knife skilled: od 14,88€ / hod + 2% bonus za dochádzku a 2% výkonostný bonus (platený kvartálne)

- Práca na írsku pracovnú zmluvu (nie cez agentúru – priamo v závode)
- Dlhodobý kontrakt
- Bezplatné vyzdvihnutie na letisku a preprava na miesto ubytovania / práce
- Preplatenie 50% z ceny letenky do Írska (po odpracovaní skúšobnej doby)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu potrebujeme váš životopis v anglickom jazyku + vašu aktuálnu fotografiu. Mail na zaslanie CV je [email protected]. Do predmetu emailu s CV napíšte Pracovník v mäsozávode v Írsku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na +421 908 63 44 71.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Producent kvalitného mäsa a mäsových výrobkov v Írsku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- je potrebné byť schopný komunikovať minimálne základmi AJ
- dobrá fyzická kondícia a spôsobilosť pracovať v potravinárstve
- prax v podobnom druhu výroby je veľkou výhodou
- znalosť hygienických a bezpečnostných pravidiel v potravinárstve výhodou
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Tel.: 0908 634 471
E-mail: poslať životopis
ID: 4765287  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12,77 EUR/hod.