Nórsko - Vodič/ka autobusu na letnú sezónu - interview so zamestnávateľom v Bratislave 3 a 4 Apríl

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
máj 2023
Od 21 EUR/hod.Mzda: je platená podľa kolektívnej zmluvy v Nórsku. Začína na 230,29 NOK za hodinu + nadčasy atď. Nadčasy – červené dni, sobota – nedeľa a medzi 21.00 – 06.00 – príplatok 100 % Denné nadčasy – 06.00 – 21.00 príplatok 50 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nórskeho klienta, najväčšieho operátora verejnej dopravy s 13.000 zamestnancami, hľadáme vodičov a vodičky autobusov na sezónnu prácu v Nórsku. Ako vodič autobusu ste externou tvárou spoločnosti a chceme, aby vás zákazníci vnímali ako bezpečného vodiča so zameraním na bezpečnosť a zároveň vytvárajúceho príjemný zážitok z cestovania. Preto je dôležité, aby ste boli zodpovední, spoľahliví a prispievali k poskytovaniu dobrých služieb našim zákazníkom.

Miesto práce: Nórsko - Oslo a okolie Lillestrøm, Ski, Nesodden

Dátumy nástupu a trvanie kontraktu:
Sezóna 1: začína 18. mája a končí 30. augusta 2023 (cca 3,5 mesiaca)
Sezóna 2: začína posledný júnový týždeň do konca júla 2023 (cca 1 mesiac – 5 týždňov)
(obidve sezónne obdobia majú možnosť rozšíriť na trvalé zamestnanie v rámci spoločnosti v Nórsku a aj v iných regiónoch)

Vzhľadom na povinný úvodný kurz sa váš nástup predpokladá od 1. mája alebo od 9. mája.

- zaujímavá možnosť zamestnanie v Nórsku
- možnosť predĺženia kontraktu
- dobré ohodnotenie
- nórska zmluva

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite vaše CV v anglickom jazyku a kópiu vášho VP na email [email protected], alebo nám volajte na číslo 0908 63 44 71.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné interview so zamestnávateľom v Bratislave 3 a 4 Apríla 2023 spojené so skúšobnou jazdou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

nórska prepravná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nórsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič autobusu

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky zdokumentovaná prax ako vodič autobusu na plný úväzok, najlepšie v severskej krajine, ale nie je to nutnosť
- Vek minimálne 20 rokov a menej ako 75 rokov.
- Musíte mať vodičský preukaz v príslušnej triede (triedach)
- kvalifikačná karta vodiča Code 95
- dobrý zdravotný stav
- čistý register trestov

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4538529  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 21 EUR/hod.