Írsko - mäsiar, operátor výroby v mäsozávode

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Od 11,3 EUR/hod.Všetci pracovníci začínajú na mzde 11,30€/ hod. Po čase možnosť rastu mzdy na základe prehodnotenia kvality práce a výkonnosti zamestnanca (u operátorov výroby a baličov cca do 13-14€/hod. u mäsiarov 15-21€/hod. – hodnotenie na základe kvantity spracovaných kusov). Výplaty sú vyplácané každý týždeň vo štvrtok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Írsko – viaceré miesta

Termín nástupu: ihneď a priebežne počas roka

Pre nášho klienta v Írsku aktuálne hľadáme pracovníkov na prácu v ich mäsozávode. Spoločnosť je jednou z popredných európskych potravinárskych spoločností, dodávateľom pre celý rad popredných miestnych, národných a medzinárodných supermarketov, stravovacích služieb a výrobných podnikov vyvážajúcich do viac ako 50 krajín sveta.

Firma sa zaoberá porážkou, vykosťovaním a spracovaním, úpravou a balením mäsa.

Práca vo všetkých oblastiach výroby – hala na porážku, vykosťovacia hala, expedícia, chladiareň a baliace priestory. Od kandidáta sa bude vyžadovať, aby pracoval ako súčasť tímu, dodržiaval všetky zdravotné a bezpečnostné pokyny, udržiaval upratovacie postupy a zabezpečil, aby sa výrobný proces dodržiaval správne, aby sa vyrobil najlepší možný štandardný produkt. Na výrobnej linke sa pracuje v rýchlom tempe, aby sa splnili výrobne ciele na dennej a týždennej báze.

Pracuje sa v chladnejšom prostredí mäsozávodu v rôznych halách podľa toho na akej pozícii ste umiestnení. Vyžaduje sa, aby si zamestnanci vždy obliekali predpísanú obuv, plášte, či pokrývky hlavy a fúzov/brady.

Druh pomeru a dĺžka kontraktu:
Plný úväzok, dlhodobá práca priamo pre Írsky mäsozávod
Pracuje sa 5 dní v týždni, 40 hod.
Môže byť požadovaná práca na smeny, v prípade že si to vaša pozícia vyžaduje.

Ubytovanie:
Zabezpečuje zamestnávateľ, hradí si ho zamestnanec cca 450€/mesiac. Ubytovanie je v zariadených domoch, kde každý má svoju vlastnú izbu. Ubytovanie je cca 10 minúť autom. V prípade že auto nemáte, bude Vám poskytnutá doprava do a z práce (20 € / týždenne).

- Nie je potrebný anglický jazyk (ale je výhodou)
- Dlhodobý kontrakt
- Vyzdvihnutie na letisku
- Pracovné oblečenie zabezpečené

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu potrebujeme váš životopis v anglickom jazyku + fotografiu a kópiu výučného listu ak máte. CV nám zasielajte na [email protected]. Do predmetu emailu s CV napíšte PRACOVNÍK MäSOZÁVODU V ÍRSKU.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Írska spoločnosť vlastniaca viaceré mäsozávody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- prax
- znalosť hygienických a bezpečnostných pravidiel v potravinárstve
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4508670  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 11,3 EUR/hod.