Pre-sales Engineer

In Box Agency, s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiackvartálne bonusy do 30% zo mzdy na základe plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou a predajom stavebných materiálov na báze ocele pre strechy, sendvičové panely pre priemyselné stavby a designové fasády aktuálne hľadáme Pre Sales Engineera pre oblasť SR.

Popis pracovnej činnosti:
• budovanie vzťahov s architektmi, dizajnérmi a investormi a rozšírenie portfólia nových obchodných partnerov
• udržiavanie a rozvíjanie vzťahov so súčasnými zákazníkmi
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí so zameraním sa na projekty v oblasti dizajnových fasád s prémiovými produktami
• podieľanie sa na navrhovaní technických riešení a poskytovanie podpory
• získavanie zákaziek a zároveň i "predaj" technických a dizajnových riešení
• rozšírenie portfólia nových obchodných partnerov

• prostredie silnej medzinárodnej spoločnosti orientované na výsledky
• priateľskú a neformálne firemnú kultúru
• zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
• fixné a variabilné zložku mzdy
• celý rad zamestnaneckých výhod
• vzdelávanie a profesijný rast
• automobil, PC, mobilný telefón
• prevažne samostatnú prácu mimo kancelárie

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem sa zapojiť do výberového konania, pošlite nám prosím Vaše CV na email: [email protected] . Vybraných uchádzačov budeme následne kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov na báze ocele pre strechy, sendvičové panely pre priemyselné stavby a designové fasády

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
DesignCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

architektúra, design, obchod

Počet rokov praxe

5

• VŠ alebo SŠ vzdelanie technického smeru (pref. Architektúra, stavebníctvo a pod.)
• skúsenosti v oblasti spolupráce s architektmi, obchodu, technickej podpory a riadenia vzťahov so zákazníkmi
• skúsenosť s prácou v CAD 2D / 3D
• veľmi dobré obchodnícke zručnosti a zároveň technické znalosti
• výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
• schopnosť samostatnej aj tímovej práce
• flexibilita, ochota učiť sa novému
• proaktívny prístup k práci
• skúsenosti v oblasti obchodu cca 5 rokov
• jazykové znalosti AJ - pokročilá úroveň slovom aj písmom

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4239937  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac