Sales Representative / Obchodný zástupca pre Východ SR

In Box Agency, s.r.o.

Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiackvartálne bonusy do 30% mzdy v závislosti od plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou a predajom stavebných materiálov na báze ocele pre strechy, sendvičové panely pre priemyselné stavby a designové fasády aktuálne hľadáme Obchodného zástupcu pre Východné Slovensko. Ide o zamestnanie na trvalý pracovný pomer.

Popis pracovnej činnosti:
- poskytovanie profesionálnej starostlivosti existujúcim zákazníkom vo zverenom regióne
- získavanie nového portfólia zákazníkov, zameranie na investorov, architektov, dizajnérov
- vyhľadávanie obchodných príležitostí
- spracovanie cenových ponúk
- uzatváranie Rámcových a Províznych zmlúv
- poradenstvo, príprava prezentáacií a prezentácie výrobkov
- predaj sortimentu spoločnosti
- organizácia schôdzok

• prostredie silnej medzinárodnej spoločnosti orientované na výsledky
• priateľskú a neformálne firemnú kultúru
• zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
• fixné a variabilné zložku mzdy
• celý rad zamestnaneckých výhod
• vzdelávanie a profesijný rast
• automobil, mobilný telefón a PC
• prevažne samostatnú prácu mimo kancelárie

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem o nami ponúkanú pozíciu, pošlite nám prosím Váš životopis emailom na adresu [email protected] . Vybraných uchádzačov budeme následne ihneď kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov na báze ocele pre strechy, sendvičové panely pre priemyselné stavby a designové fasády.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo alebo príbuzný technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod v segmente stavebníctva

Počet rokov praxe

3

• VŠ alebo SŠ vzdelanie (pref. Technického smeru, stavebníctvo)
• skúsenosti v oblasti obchodu, technickej podpory a riadenia vzťahov so zákazníkmi
• veľmi dobré obchodnícke zručnosti a zároveň technické znalosti
• výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
• schopnosť samostatnej aj tímovej práce
• flexibilita, ochota učiť sa novému
• proaktívny prístup k práci
• skúsenosti v oblasti obchodu cca 3 roky
• jazykové znalosti (AJ na úrovni B2)

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4239879  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac