Nemecko - Zvárači MAG do výrobného závodu - okamžité nástupy - dlhodobo !

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Roding, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
13,5 EUR/hod.Ku mzde taktiež dostávate nezdanené príplatky a to: 110€ - týždenne – príspevok na cestovanie domov 20€ - za každý pracovný deň – príspevok na ubytovanie 25€ prémie po 3 odpracovaných mesiacoch Mesačná mzda pre daňovú triedu 1 pri 168 hodinách mesačne (22 dní) je 2450€ netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s naším overeným nemeckým partnerom aktuálne hľadáme MAG zváračov do firmy v nemeckom meste Roding, ktorá vyrába vysokozdvižné vozíky. Ide o prácu na nemeckú zmluvu – trvalý pracovný pomer s dlhodobým umiestnením.

Pracovné úlohy a zodpovednosti:
Ide o zváračskú prácu spojenú s čítaním technických výkresov kde pracovnou náplňou je hlavne:
• Zváranie materiálu hrúbok 2 - 80 mm
• Čítanie technických výkresov
• Zváranie konštrukčnej ocele S236 až S355 a pod.
• Časti musia byť kvalitne zvarené
• Nie sú potrebné žiadne prípravné práce
• V niektorých prípadoch sa vyžaduje aj vybrúsenie a vyčistenie zvarov
Pracuje s ana zmeny: 5:00 – 13:00, 13:00 – 21:00, 21:00 – 05:00 – možnosť pracovať aj v sobotu, prestávky 30 minút + 5 minút

Ubytovanie: zabezpečenie ubytovania zamestnávateľom, mesačný nájom max 450€ vo vlastnej izbe s potrebným sociálnym zázemím (zdieľaná kuchyňa a kúpelňa). Nájom je zrážaný zo mzdy. Ubytovanie je max 20km od pracoviska, štandardne čo najbližšie k firme.

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s detailnými informáciami o vašej predchádzajúcej praxi a aktuálnou fotografiou na [email protected] . Váš profil bude preposlaný zamestnávateľovi a následne Vás ešte nemecký zamestnávateľ bude telefonicky kontaktovať ohľadom detailov zamestnanie a prípadného nástupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba vysokozdvižných vozíkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač / zámočník

Počet rokov praxe

3

- Odborné skúsenosti vo zváraní
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Ochota pracovať zmeny - výhodou
- Auto a VP skupiny B
- Zváračský certifikát MAG

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4183544  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.